یکی از لوازم پرطرفدار در هر خانه ای، ماشین لباسشویی  است. علت محبوبیت آن در میان کاربران، کارکرد بی نظیر آن و صرفه جویی در زمان می باشد. با توجه به آن که در ماشین لباسشویی برندهای مختلفی وجود دارد، در نهایت همه ی آن ها عملکردی یکسان و مشابه دارند. در این میان ممکن است گاها به دلیل استفاده مکرر از این وسیله ی کاربردی، با اخطارها و مشکلاتی در عملکرد آن مواجه شویم که در این صورت بهتر است به نمایندگی تعمیرماشین لباسشویی مراجعه کنیم تا برای رفع عیوب به وجود آمده، اقدام کنند.

منشی:09182374032
پستیبانی ۰۹۱۸۹۸۳۹۸۵۱
مدیریت ۰۹۱۰۹۴۳۹۸۹۶

مرکز تعمیر لباسشویی در سنندج

شرکت اپلیانس سرویس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در سنندج ارائه دهنده انواع خدمات مرتبط با تعمیرماشین لباسشویی به صورت تخصصی و حرفه ای است.

این مجموعه به ‌دلیل آشنایی کامل با جدیدترین مدل ها، برندها و امکانات ماشین ‌لباسشویی، تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی شما عزیزان را به صورت کاملا تخصصی و با بهترین قیمت، کیفیت و با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی انجام می ‌دهد. تمامی خدمات مرکز تعمیر لباسشویی در سنندج در کوتاه ‌ترین زمان ممکن و به همراه گارانتی ارائه می شود.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در سنندج

تعمیر ماشین لباسشویی به دانش، مهارت و تجربه کافی نیازمند است. از این رو به شما کاربران محترم در شهر سنندج پیشنهاد می شود جهت تعمیر و یا تعویض قطعات در ماشین لباسشویی خود به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در سنندج مراجعه کنید تا با اطمینان کامل برای رفع مشکلات به وجود آمده، دستگاه خود را به افراد خبره در این مجموعه بسپارید.

شرکت اپلیانس سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در شهر سنندج، خدمات خود را برای تمامی برندهای ماشین لباسشویی نظیر: الجی، سامسونگ، بووش، پاکشوما، دوو، اسنوا و …ارائه می دهد. از این جهت برای بهره مندی از خدمات تعمیر با بالاترین سطح کیفیت می توانید با این مجموعه در تماس باشید.

رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی

فارق از برند ماشین لباسشویی به دلیل تکنولوژی یکسانی که در ساخت لباسشویی ها بکار رفته است، مشکلات پیش آمده برای آنها اغلب یکسان است. چنانچه متوجه خطا در عملکرد و بروز مشکلات زیر در دستگاه شدید از تکنسین بخواهید که برای بررسی دستگاه حضور پیدا کند. این مشکلات عبارتنداز:

 • صدای بلند و غیر عادی

ممکن است برخی اوقات ماشین لباسشویی در هنگام کارکردن دچار صداهای بلند و ناهنجاری باشد. در این صورت؛ به دلایلی نظیر نصب نادرست دستگاه، خرابی و از کار افتادن فنرها این صدا را از دستگاه بشنوید. همچنین ممکن است به دلیل وجود آب در بلبرینگ دستگاه باشد. البته این احتمالات زمانی است که شیء خارجی در داخل دیگ عامل صدا نباشد.

 • نچرخیدن دیگ داخلی ماشین لباسشویی

یکی از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی، کار نکردن و نچرخیدن دیگ داخلی دستگاه است. این مسئله زمانی رخ می دهد که درب ماشین لباسشویی چفت و قفل نباشد، کوپلینگ موتور دچار مشکل شده باشد و یا تسمه محرک خراب شده باشد.

 

 • خاموشی ناگهانی موتور لباسشویی

گاها ممکن است رله اورلود خراب باشد که باید توسط تکنسین های مربوطه تعمیر شود. در برخی برندها ممکن است موتور دستگاه نیم سوز شده باشد، تسمه به صورت سفت بسته شده باشد و یا درون لباسشویی البسه های زیادی  قرار گرفته باشد. همگی این عوامل می تواند باعث خاموشی ناگهانی دستگاه شود.

 • نشستی آب لباسشویی به بیرون

یکی از اتفاقات رایج، آب دادن زیر لباسشویی است که از دلایل آن ممکن است اتصال شیلنگ ورودی آب پشت لباسشویی ویا شیر الکتریکی خراب شده باشد، لاستیک دور درب لباسشویی سوراخ شده باشد، اشکال در لاستیک های دور درب لباسشویی و مواردی از این قبیل سبب بروز چنین مشکلی می شود.

 • گرم نشدن آب داخل مخزن لباسشویی

ممکن است به دلایلی مانند خرابی برخی قطعات در ترموستات، المنت و پلاتین تایمر مخصوص به المنت خراب باشد. همچنین ممکن است سیم رابط تایمر به المنت نیز قطع شده باشد. در صورت بروز این اتفاق، ماشین لباسشویی توسط تکنسین ها بررسی و عیب یابی می شود و در صورت نیاز، برخی قطعات باید تعویض گردند تا دیگر مشکل گرم نشدن آب در هنگام کار کردن رفع گردد.

 • تمیز نشدن لباس ها پس از شستشو

گاها برای برخی استفاده کنندگان از ماشین لباسشویی این مسئله پیش می آید که ماشین لباسشویی، لباس ها را تمیز و پاکیزه تحویل نمی دهد.

یکی از دلایل رایج در بروز این مسئله این است که کاربران، برنامه لباسشویی را به اشتباه انتخاب می کنند. در این صورت می توان از دفترچه راهنما کمک گرفت و یا از راهنمایی های مراکز تعمیر لباسشویی استفاده کرد.

علت های دیگری نیز وجود دارد مانند: کم و یا زیاد ریختن پودر یا مایع شستشو درون لباسشویی، استفاده از پودر بی کیفیت، جرم گرفتگی درون سبد لباسشویی و سایرعوامل باشد.

 • کارنکردن لباسشویی

برخی کاربران پس از آن که ماشین لباسشویی را روشن می کنند تا شروع به کار کند، متوجه می شوند که ماشین لباسشویی بدون هیچ حرکتی ثابت مانده و کار نمی کند. بروز چنین مشکلی می تواند مربوط به عوامل زیر باشد:

 • خراب بودن دکمه Power, start و صادر نشدن فرمان استارت
 • برد الکترونیکی نیاز به تعمیر دارد
 • آب درون ماشین لباسشویی از قبل جا مانده است
 • زبانه درب دستگاه شکسته باشد
 • معیوب بودن پمپ تخلیه

در صورت بروز این مشکل با تکنسین تماس بگیرید.

 • لرزش زیاد لباسشویی

ممکن است در حین شستشو، لباسشویی شروع به لرزش شدید کند که این مسئله برای افراد خوشایند نیست. این اتفاق ممکن است به دلیل ریختن لباس های زیاد درون لباسشویی باشد، پایه های دستگاه شما تراز نباشد، فنرها و کمک فنرهای درونی خراب شده باشد و یا تسمه لباسشویی نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشد.

 • کار نکردن دور تند خشک کن

مرحله پایانی در ماشین لباسشویی، خشک کردن لباس ها است. ممکن است این مسئله به دلایل زیر رخ دهد:

 • موتور لباسشویی دچار خرابی شده باشد
 • برد الکترونیکی ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر داشته باشد
 • لباس های زیادی را درون ماشین لباسشویی قرار داده باشید
 • سیم پیچی دور تند دستگاه سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد

 

بعد از بررسی های لازم توسط تعمیرکاران مرکز تعمیر لباسشویی، جهت رفع مشکل به وجود آمده اقدام می کنند و در صورت نیاز برخی قطعات را تعویض و قطعات اصل را جایگزین خواهند نمود.

از این قبیل مشکلات ممکن است پس از مدتی استفاده از ماشین لباسشویی رخ دهد. در صورت بروز هرگونه عیبی در نحوه عملکرد ماشین لباسشویی می توانید به مرکز تعمیر لباسشویی در سنندج مراجعه کنید.

هزینه تعمیر لباسشویی در سنندج

تکنسین های شرکت اپلیانس سرویس پس از بررسی های لازم و یافتن عیوب، هزینه های مربوط به تعمیر و یا تعویض قطعات را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه به مشتریان اعلام می کنند. برای کسب اطلاع از قیمت و هزینه تعمیر لباسشویی خود در شهر سنندج با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

تعمیر تخصصی لباسشویی در سنندج

انجام کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی در سنندج توسط تیم با تجربه در شرکت اپلیانس سرویس انجام می شود.

اگر در زمان تعمیر لباسشویی  نیاز به تعویض قطعات دستگاه باشد، تعویض، تعمیر تجهیزات و قطعات همچون تعویض تایمر، برد، المنت، پمپ تخلیه، شیر برق، موتور، بلبرینگ دیگ موتور، دیگ سه نظام سبدی ، برد دیجیتال و… برای ماشین لباسشویی ‌های ایرانی و خارجی با درنظر گرفتن نوع برند و مدل به‌ صورت اصل و اورجینال تهیه و استفاده می ‌شود.

اساسا در خدمات تعمیر لباسشویی در سنندج، تعویض و سرویس ماشین لباسشویی با قطعات باکیفیت و اورجینال و همراه با ضمانت کاری خواهد بود و  توسط پرسنل مجرب و دوره دیده انجام می گیرد. در وهله اول سعی در تعمیر قطعه خراب و اجتناب از تعویض قطعه دارند  و در صورت لزوم قطعه معیوب را با قطعات اورجینال تعویض خواهند نمود.

شرکت اپلیانس سرویس با 17 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات تخصصی لباسشویی در خدمت شما عزیزان هستند و تمامی تعمیرات لباسشویی در مدل ها و برندهای مختلف را پشتیبانی می کنند.

این مجموعه با بهره گیری از دانش بروز و با استفاده از تکنسین های متخصص، خدمات مربوط به تعمیر و تعویض قطعات را با بهترین کیفیت در سریع ترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت انجام می دهند. از این رو شما عزیزان می توانید برای رفع عیوب به وجود آمده در کارکرد لباسشویی خود در سنندج، از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

پستیبانی ۰۹۱۸۹۸۳۹۸۵۱
مدیریت ۰۹۱۰۹۴۳۹۸۹۶
منشی 09182374032