تماس :

09109439896

09189839851

ارائه خدمات تعمیر در محل

گارانتی ۱ ساله خدمات

زمان دریافت خدمات را شما تعیین نمایید

خدمات سریع و ۲۴ ساعته

استفاده از تعمیرکاران متخصص تعمیرات لوازم خانگی ال جی
ما با استفاده از سرویس کاران متخصص لوازم خانگی ال جی، خدمات خود را تضمین خواهیم نمود. تکنسین های ما در شرکت اپلیانس سرویس

نمایندگی تعمیرات لباسشویی الجی درسنندج بعنوان نمایندگی تعمیرات ال جی، تمامی دانش مربوط به تعمیرات لوازم خانگی ال جی را به صورت آکادمیک کسب کرده اند و تعمیرات را به صورت عملی فرا گرفته اند و دارای تجربه ی چندین ساله می باشند، همچنین از جدید ترین تغییرات و تکنولوژی لوازم خانگی ال جی مطلع هستند. تمامی تکنسین های ما دوره های تخصصی تعمیرات لوازم خانگی ال جی را گذرانده اند. شایان ذکر است که، اکثر تعمیرکاران ما، دارای مدرک معتبر در رشته ی برق و الکترونیک را می باشند.

کارشناسان ما با ارتباط و تماسی که با مجموعه ما برقرار می کنید ابتدا مشاوره رایگان می دهند در صورتی که مشکل حل نشد برای حضور در محل اقدام می کنند شما در هر کجای سنندج باشید با شعبه هایی که در شمال، شرق، غرب و جنوب سنندج داریم سریعا در محل حضور یافته و در صورت اینکه مشکل نشود یخچال به تعمیرگاه تخصصی یخچال ال جی در سنندج منتقل و برای حل خرابی اقدام می شود.

نمایندگی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در سنندج انواع خرابی ظرفشویی از قبیل عدم آبگیری ماشین ظرفشویی، روشن نشدن ماشین ظرفشویی، نشت آب ماشین ظرفشویی، خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی، تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی، تمیز نشدن ظرف ها و وجود بوی بد در ماشین ظرفشویی را حل می کنیم. همچنین در صورتی که با ارور ها ماشین ظرفشویی روبه رو شدید می توانید با ارتباط با ما از طریق تماس، درج پیام در شبکه های اجتماعی و همچنین مراجعه حضوری در سنندج و با در میان گذاشتن آن با ما خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در سنندج سریعا برای شما انجام می شود.

نمایندگی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
اپلیانس سرویس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی انواع خرابی لباسشویی از قبیل نشت آب از دستگاه، سروصدای زیاد، روشن نشدن دستگاه، وارد برنامه نشدن، وارد نشدن آب به دستگاه، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی همچنین بوی بد و جرم گرفتگی لباسشویی را برطرف می کنیم. در هر کجای سنندج باشید با تماس و ارتباط با ما انواع خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در سنندج را انجام می دهیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *